3D tisk je zajímavá technologie

Vynález 3D tisku byl velmi inovativní, protože se v dnešní době opravdu velmi hojně používá. Pro nás není žádný problém nechat si takové produkty vyrobit.

3D tisk je zajímavá technologie

Historie tisku

Tato technologie není vůbec nijak stará, protože její počátky řadíme až ke konci 20. století, takže můžeme říci, že její historie se stále tvoří, protože opravdu je neustále kam se posouvat kupředu. Vše to začalo roku 1980, kdy byl patentován trojrozměrný tisk, což byla naprostá novinka, protože existovali pouze tiskárny, jež tiskly text, obrázky a podobné záležitosti.

robot vyrobený tiskárnou

Tato první tiskárna fungovala na úplně jiném principu než ty, které známe dnes, protože v ní pracoval laser. Velký přelom nastal roku 1993, protože jeden technický institut si nechal patentovat trojrozměrné tiskárny, které pracovali s práškový materiálem. Následně samozřejmě přišlo 3D pero, do kterého vtláčíme plastový drátek, přičemž ono jej roztaví a hezky nanáší na námi zvolnou plochu. Dnes už jsem tak daleko, že se dá dokonce tisknout jídlo, což je mnohem větší gastronomický zážitek a lze takto dosáhnout obrovské přesnosti, takže si můžeme s naprogramováním vyhrát.

Zakázkový tisk

Abychom mohli vyrábět takové produkty, tak musíme mít určité vybavení a s tím umět zacházet. Tyto 3D tiskárny jsou totiž plně počítačové řízené, a proto se musí nejdříve naprogramovat, aby skutečně výsledný produkt byl podle našich představ. K tomu abychom měli výrobky z 3D tiskárny nemusíme mít žádné vybavení ani znalosti, protože si tyto výrobky můžete nechat vyrobit. 3D tisk na zakázku AZ3D je skutečně výhodný, protože své služby poskytuje za velmi dobrou cenu, takže není problém si nechat vytisknout ani větší sérii.

tisknutí domečku

Rozhodně budete spokojeni s kvalitou, protože společnost má dobře vybavené a moderní středisko plné vyspělých tiskáren, jenž mají opravdu dobré výsledky a přesnost. K dispozici je spousta materiálů, ze kterých se může tisknout, což se volí u každého případu zvlášť, přičemž to vše můžete probrat se společností. Ta dbá o své zákazníky a vždy se jim snaží poskytnou nejlepší řešení, aby byli skutečně spokojení.

8 měsíci ago