Doveďte váš účes k dokonalosti


Rozpuštěné vlasy mají sice svoje kouzlo, ale co takhle si občas vytvořit na hlavě něco zajímavějšího a kreativnějšího? Popustit uzdu vaší fantazie při vytváření účesu můžete i u vás doma, stačí se jen vybavit vhodnými ozdobami do vlasů a můžete začít. Můžete si tak zahrát na romantičku, divoženku nebo rozpustilou roštěnku nebo zvolit naopak nějaký uhlazenější účes. Každý den tak může váš účes vypadat o trochu jinak.

spona

Na párty, do divadla nebo na ples
Chystáte se na nějakou narozeninovou nebo jinou oslavu, na divadelní představení nebo dokonce na ples? Bohužel ale v ten den už kvůli jiným povinnostem nestíháte kadeřnici? Pak nezbývá nic jiného než si s vytvořením vhodného účesu pro danou příležitost poradit v pohodlí vašeho domova. Není vhodné si bezprostředně před vytvářením účesu vlasy mýt, lepší je umýt si je den předem, bude se vám pak s nimi lépe pracovat. Při tvorbě účesu také můžete použít různé gely pro uhlazení účesu nebo laky pro jeho zafixování ve finální podobě.

Při vytváření vašeho společenského účesu se rozhodně neobejdete bez různobarevných gumiček. Ty můžete vhodně barevně sladit společně s vaším oblečením. Dalším vhodným doplňkem pro vytvoření vašeho účesu speciálně pro slavnostní příležitosti, třeba na svatbu, mohou být různé ozdobné čelenky s krajkou, díky kterým vytvoříte elegantní účes během pár minut. Na párty budete za hvězdu večera, pokud váš účes doplníte o nějaký ten nápaditý šperk v podobě brože nebo umělé květiny. Ke zkrocení neposedných a z účesu poletujících loken vám poslouží praktické sponky a vlásenky.

účes

Pomocí těchto různých šikovných doplňků můžete vytvořit dlouhou řadu originálních a nápaditých účesů, se kterými se nebudete stydět vyrazit kamkoliv do společnosti. Stačí je jen vhodně použít a pěkný účes je na světě.

4 roky ago