Hubnutí v souladu s přírodou


Mnoho žen i mužů se jednou za nějaký čas rozhodne, že shodí pár kilogramů. Jenomže to nebývá tak jednoduché, jak se to na první pohled může zdát. Nějaké to kilo nabereme velice snadno, často ani nevíme jak, postačí k tomu pár sladkostí a už vidíme, jak se nám opět zvětšily boky, jak se nám zvětšuje pupek při sezení a jak nám nestačí knoflíky u košile.

zeleň

Pokud však chcete zdravě hubnout, vyzkoušejte to v souladu s přírodou, protože co je přirozenějšího než čistá a klidná příroda? Nevěříme na fámy a proto je keto dieta podepřena pouze lékařskými studiemi. Vznikla v Americe při studii tělesných systémů a procesů hubnutí. Konkrétně je jejím zakladatelem George L. Blackburn.

  • Při tomto způsobu hubnutí se totiž nezbavujete svalů, ale pouze čisté tukové zásoby. Většina diet je totiž založená nesprávným způsobem a proto při nich maximálně tak shodíte těžší svalovou hmotu, což je ale negativní důsledek hubnutí. Při této zůstává svalová hmota zachována a to především díky jídelníčku. Ten je speciálně vyvinutý a navržený podle vašich potřeb. Obsahuje však vysoké dávky bílkovin a proteinů, proto můžete tento způsob hubnutí také najít často i pod jinými názvy, jakými jsou právě například: bílkovinná, proteinová nebo ketogenní dieta.
  • Jistě se vám vybaví jo-jo efekt. Už jste se s ním setkali a nechcete to začít znovu? Ničeho se nemusíte obávat. Tento způsob hubnutí jo-jo efekt úplně vypouští. Dostáváte do sebe tolik vitamínů, bílkovin a výživných látek, že vaše tělo nebude strádat. Naopak díky přísunu vysokého podílu všech pro tělo potřebných látek nebudete ani hladovět. Nebudete mít pocit hladu a nebudete trpět depresemi. Naopak může se objevit velice dobrá nálada, budete plní energie a sami na sobě poznáte změnu.

meloun

Jak se tělo zbavuje tuků?

Zbavování se tuků je způsobeno takzvanou ketózou. Co to znamená? Tento stav si tělo navodí samo a jedná se o naprosto přirozený projev lidského organismu. Souvisí samozřejmě s tím, že do svého těla dostáváte větší podíl bílkovin. Jedná se o přirozené štěpení tukových zásob. Samozřejmě, že po skončení celého hubnutí vám kila zůstanou. Žádné navíc se vám nevrátí, a pokud se chcete svému tělu a sami sobě opravdu odvděčit, tak změníte jídelníček dlouhodobě a budete se zaměřovat na zdravou stravu. K tomu trochu pohybu a sami poznáte, jaké to s vámi může dělat změny.

3 roky ago