Láska přes internet

Přemýšlíte nad tím, jaký starší film byste mohli shlédnout? Máte rádi zamilovanou romantiku. Co třeba zkusit starou dobrou klasiku Lásku přes internet. Hlavní roli hraje Meg Ryan a Tom Hanks.
Jedná se o romantickou komedii z roku 1998. Děj filmu je poměrně prostý, nicméně i přesto dosáhl poměrně hodně vysokého hodnocení a to nepochybně především skvělému hereckému obsazení obou hlavních herců. Určitě se jedná o nejznámější film na téma internet.
internet v tabletu
Příběh je o dvou lidech, kteří v prostředí internetu zažívají učiněné spříznění duší. Píšou si nejprve o literatuře, a protože slova jsou vstupní branou do srdce, brzy si začnou psát i o svých nejniternějších pocitech.
Ve skutečném životě se ovšem nesnáší. Ona je majitelkou půvabného malinkého knihkupectví, ona majitelem obřího velkoobchodu, který právě otevírá nový obchodní dům knihy poblíž jejího knihkupectví. Je zřejmé, že cílem je zničit všechna malá knihkupectví v okolí. Ona se rozhodla silnému konkurentovi odolávat, ale brzy přichází na to, že se v podstatě jedná o boj s větrnými mlýny. Své srdce vylévá svému internetovému příteli, aniž by tušila, že se svěřuje svému nepříteli.
 světový internet

Když přijde čas skutečného shledání

Jak už to u lásky přes internet chodí, dříve či později musí přijít ta chvíle, kdy se dva lidé seznámí v reálu. Unese to jejich vztah, bude to rozčarování. V tomto případě samozřejmě přichází především velký šok a zklamání na obou stranách.

7 měsíci ago