Mikulov je vhodný pro všechny

V této ne moc dobré době, není dovolená v zahraničí úplně jednoduchou věcí, proto pokud zvažujete, zda zůstanete v České republice, zkuste vyzkoušet Jihomoravský kraj a to přesněji Mikulov. Ten má zaručeně co nabídnout a hotely v Mikulově jsou k nezaplacení. Turisté se sem každý rok vracejí a to díky službám a výhodám, které hotel nabízí.

Mikulov leží v Břeclavském okrese a sčítá nespočet památek a turistických tras, které stojí za zhlédnutí. V okolí Mikulova můžete navštívit mnoho památek, jako je Kostel sv. Václava, Obří sud, ale také zámek Mikulov, který je dominantou tohoto města.

Mikulov (2)

V hotelu se můžete těšit na luxusní, ale i standartní, či rodinné pokoje, které se Vám zaručeně budou líbit. Samozřejmostí je zde parkování přímo u hotelu a to pro 80 automobilů. Mimo to je zde možnost parkování i mimo areál, kde je místo pro dalších 45 aut.

Hotel pro návštěvníky nabízí wellness centrum, které je vybavené nejmodernější nabídkou služeb. Užít si zde můžete privátní zážitkové koupele, bazén a vířivku s výhledem, perličkové vany, ale také i saunový svět. Ženy zde mohou využít služby v podobě masáží, pedikúry, či kosmetiku a péči o pleť. Zkrátka každý si zde přijde na své a zaručeně si odpočine podle svého.

 

Mikulov

Samozřejmostí je zde také restaurace, která Vám nabídne místní tradiční kuchyni, či speciality šéf kuchařů. Po večeři je možnost navštívení také vinného sklípku, kde můžete ochutnat místní víno ze zdejších vinic. Pro může je zde také pivovar, takže pokud nejste velcí zastánci vína, nemusíte smutnit a stačí si zajít na jedno poctivě točené pivo.

Pokud tedy letos nevíte, kam se vydat na vaší zaslouženou dovolenou, zkuste vyzkoušet tento nádherný kout České republiky. Zaručeně nebudete litovat a užijete si zde spoustu zábavy. Není přece nad to, když si člověk může odpočinout od práce a konečně si trošku odpočinout.

6 měsíci ago