Nákupy snadno a rychle


A právě nákupy snadno a rychle rozhodl udělat hypermarket Globus. Služba, která vám nákupy usnadní, se jmenuje Scan&Go. Tuto službu naleznete opravdu jen v Globusu. Díky ní je možné nakupovat dokonce i pohodlně a bez zbytečného stresu. Ne nadarmo se říká, že si zákazníci tuto technologii oblíbili velmi rychle. Je totiž opravdu skvělá. Možná byste ji měli vyzkoušet i vy, pokud jezdíte nakupovat právě do Globusu. Navíc manipulace není nijak náročná a zvládne ji opravdu každý.
prázdný nákupní košík.jpg

Technologii v každém hypermarketu zákazníci využívají až 26 000 krát za měsíc. Věřte tomu nebo ne, ale opravdu se osvědčilo, že šetří nejen čas ale také síly.
červené jahody.jpg

Výhoda je, že služba je bezplatná, takže se nemusíte bát žádných poplatků. Scan&Go se nachází ve všech světových pobočkách hypermarketu Globus. Otázkou zůstává, zda se pro ni časem rozhodnou i jiné hypermarkety.

Technologie navíc byla testována a to dokonce tři roky. Testování bylo úspěšné a zákazníci tento trend přijali s velkou radostí.

Mezi další výhody bychom kromě úspory času mohli zařadit i rychlé odbavení a to bez čekání. U pokladny není potřeba znova načítat jednotlivé položky, které si chcete zakoupit, a odpadává vykládka zboží na pás. Zboží tedy vezmete do ruky jen dvakrát.

Pro některé je výhodou i to, že zboží mohou ukládat přímo do tašky, čímž ušetří ještě další výkon. Pokud raději znáte částku za váš nákup předem, pak je Scan&Go vhodné i právě pro vás. O výši ceny nakupovaného zboží budete mít přehled celou dobu vašeho nákupu.

Možná si myslíte, že tuto službu si oblíbili jen mladí zákazníci. To ale vůbec není pravdou. Podle průzkumu se využití této technologie odvíjí od velikosti daného nákupu.
zelené hrušky.jpg

V takových patnácti hypermarketech mají zákazníci k dispozici 81 pokladen a 1500 skenerů, které jsou určeny právě pro Scan&Go.

Vyzkoušejte při vašem příštím nákupu v Globusu tuto technologii i vy. Uvidíte, že nebudete litovat a třeba poté už nebudete chtít nakupovat jinak.

7 měsíci ago