Nezbytná kamarádka na vaší zahradu

Léto už propuklo v celé své kráse a slunko praží až mnohdy nemístně a to natolik, že toužíme po pěkné spršce. Tu si můžete dopřát díky zahradní solární sprše, kterou zcela jednoduše umístíte kdekoliv na vaší zahradě, kde jí najdete příhodné místo. Nejlepší stanoviště bude samozřejmě s nejdelším slunečním osvitem. Tato nová kamarádka vaší zahrady se stane zakrátko vaší nejlepší přítelkyní, obzvláště, pokud disponujete ve vašem relaxačním prostoru na zahradě i bazénem nebo se stále populárnější vířivkou.

Před vstupem do těchto úžasných relaxačních zón je velmi vhodné se totiž osprchovat, a to proto, abyste eliminovali veškeré nežádoucí nečistoty, které neviditelně ulpí na vaší pokožce a které během dne „nasbíráte“. Šetříte tak čistotu vody v bazénu nebo ve vířivce a tím si i šetříte práci při filtrování a očistě vody.

slunce léto

Zahradní sprcha solární  je vhodnou pomocnicí k vířivce či bazénu a je skvělou volbou pro ty, kterým leží na srdci čistota a optimální jakost bazénové vody. Proto dbejte na pravidelné osprchování všech „účastníků“ před vstupem do bazénu a velmi si zjednodušíte úpravu vody během letního koupacího období.

zahradní bazén

Ohřívání vody probíhá v solární zahradní sprše zcela automaticky a to jen díky slunečnímu záření, které nás, lidičky, místy až obtěžuje, ale pro tuto vymoženost je zcela nezbytné a žádoucí. Teplou vodu na osprchování máte vlastně zadarmo, protože sluníčko si s ohřevem velmi dobře poradí. Jen si rozmyslete, které místo na vaší zahradě bude nejvhodnější pro instalaci a už ji tam můžete umístit. Instalace je velmi snadná a jednoduchá. Jakmile ji ovšem upevníte, myslete na to, že není běžně přenosná. Pokud si ale rozmyslíte nové místo, kam ji hodláte přenést, jednoduše ji odinstalujete a po demontáži ji postavíte na vhodnější místo s delším slunečním osvitem.

Zahradní sprchou uděláte radost vašemu bazénu a hlavně i vašim ratolestem!

1 měsícem ago