Skleněné zábradlí podle vašeho přání

Jestli přemýšlíte o tom, jaké zábradlí a z čeho si pořídíte do vašeho  domu, tak je dobré se samozřejmě poradit nejenom s architektem, ale především s odborníky, se kterými to můžete prokonzultovat.

Skutečných odborníků, kteří se zaobírají výrobou různých systémů schodišť, zábradlí a v konečné fázi jejich montáží, těch na našem trhu není mnoho.

Naše firma K. M. K. design se dlouhodobě věnuje výrobě jak zábradlí, tak schodů a kompletních schodišť, které mohou být samozřejmě v kombinaci z různých materiálů. Zábradlí je v každém objektu, ať je to rodinný nebo obytný dům, velmi důležitý komponent, především z bezpečnostního hlediska.

Širokou nabídku našich výrobků ze skla si můžete prohlédnout na našich webových stránkách  zábradlí skleněná Kmkdesign.cz.   

skleněné zábradlí skovovými prvky     

SKLENĚNÉ zábradlí ať je v interiéru nebo v exteriéru, vypadá doslova úžasně. Nejenom proto, že působí velmi čistě, obytný prostor prosvětlí, ale může být v kombinaci se dřevem nebo kovem dominantním estetickým prvkem. Co je u skleněného zábradlí důležité, tak to je jeho BEZPEČNOST a FUNKČNOST. Podle vámi zadaného požadavku může být skleněné zábradlí v interiéru přizpůsobeno například i tomu, že vaše malé děti se ho budou moci přidržet. Skleněné zábradlí se dá vyrobit z bezpečnostního skla, které může být čiré, mléčné, kouřové, kalené s potiskem nebo bez potisku.

Co se týká údržby, ta je velmi jednoduchá. Skleněné zábradlí se jednoduše jen utírají navlhčeným hadrem, A pokud máte malé děti, které se všeho samozřejmě dotýkají, tak otiskům rukou a prstů se na skleněném zábradlí zabrání tím, že podle vašeho požadavku se skleněné zábradlí pokryje přípravkem na bázi nanotechnologie.

skleněné zábradlí

Naše cena skleněného zábradlí se pohybuje od 6000,-Kč za běžný metr. A odvíjí se samozřejmě od toho, jak je složitá konstrukce a s jakým materiálem bude kombinováno. Rychlost výroby a jeho montáž trvá maximálně 6 dnů.

Investice do bezpečnostních prvků, jako je zábradlí ve vašem obydlí, to by mělo být vždy na předním místě. A pokud se skloubí s krásným designem, tak budete určitě spokojeni.

9 měsíci ago