Svoboda je ženě vzácná jako sůl

Každá žena je ráda, pokud je žádaná, líbivá a cítí si nesvázaně. Podobně jako u mužů, si každá svůj kousek svobody patřičně užívá a je za ni skutečně vděčná. Protože každá žena dobře ví, že jednou přijde čas k tomu, aby se usadila a měla rodinu, je pro ni svoboda a pocit volnosti nesmírně ceněná.

slunečnice a holka

Co s volným časem?

Svobodné ženy tráví většinu času péčí o sebe, své zdraví a svůj zevnějšek. Jelikož je toho času v porovnání s péčí o rodinu mnohem více, rozhodně ho chtějí využít co možno nejvíce pro sebe. A to je i něco, co jim pak v běhu rodinného života tolik schází.

Užívat si s přáteli co to jde!

Svoboda ženy je nádherná už jen v tom, že má žena dostatek prostoru a času na to, aby ho využila i se svými přáteli. Společenský život, možnost trávit čas kdekoliv, a jak dlouho potřebuje s kým jen chce, jí dává pocit štěstí, hodnoty života a společenského vyžití. Mít kolem sebe spoustu lidí – převážně přátel je dar, který si žena vždy bude vážit. Kamarádky jsou totiž pro každou ženu nepostradatelnou součástí života, který jí dává celek a jeho smysl.
siluety žen

Procestuji celý svět

Kdo by netoužil po tom sbalit se a procestovat kousek světa? Nebudeme si nalhávat, že to můžete dělat kdykoliv. Jen svobodný člověk má nespočet možností na to zabalit věci do jediného kufru a vyrazit na místa, které ho fascinují a nezná je. Svobodné ženy touhou po cestování doslova hoří, proto si cení to, že to můžou stihnout ještě pokud je čas.

Kariéra na prvním místě

I možnost něčeho dosáhnout a někam se v životě posunout (obzvláště v pracovním životě) je pro ženu nemálo důležitá. Žena, která je sama, má ještě šanci vypracovat se na pozici, kterou by po mateřské jen těžko hledala. Žena, která nemá děti ani partnera, považuje svou práci a kariérní růst jako prioritu a výsadu potřebnou k plnohodnotnému životu.

Jelikož i svoboda může dřív nebo později odeznít, užívejte si jako nezávislé ženy všech příležitostí k tomu, abyste se cítili dobře a žili tak, jak vám to jen vyhovuje.

7 měsíci ago