Ušetřete náklady za posílání věcí


Provozujete internetový obchod a často zasíláte zásilky svým zákazníkům? Pokud ano, tak je určitě v zájmu vás i vašich klientů, abyste zásilky odesílali co nejúspornější cestou. Zapomeňte na zcela zbytečné kartonové krabice, které nejsou ani zdaleka tak výhodné, jak po finanční, tak po ekologické stránce. Jsou totiž zbytečně velké, často je třeba je vyplňovat nějakými plastovými výplněmi a tak podobně, však to sami moc dobře znáte. Neváhejte z toho důvodu sáhnout právě po plastových obálkách, které představují revoluční způsob, jak snížit výrazným způsobem ceny za balné.

obálka

Posílejte vše, co uznáte za vhodné

Možná můžete oponovat tím, že krabice jsou univerzální a lze v nich posílat naprosto vše. Máte pravdu, je třeba si ale uvědomit, že spoustu věcí můžete poslat právě tímto způsobem, který je mnohem lepší. Co lidé často posílají právě tímto způsobem?
 
–          Oblečení
–          Textilie
–          Ložní prádlo
–          Tiskoviny
–          Vzorky
–          A mnoho dalšího…

obálky           

Diskrétnost vždy na prvním místě

Když si představíte klasickou obálku, tak vás asi napadá otázka, jak je to s diskrétností. Opravdu nejde přes stěny nic vidět? Není to průhledné? Nemusíte mít o to vůbec strach. Tato otázka je vyřešena tak, že z jedné strany je obálka bílá, a to z té vnější. Z vnitřní strany je ale černá, což způsobí to, že nikdo nemá sebemenší šanci pohledem poznat, co se v zásilce skrývá. O zachování diskrétnosti nemusíte mít tedy absolutně žádné obavy, právě naopak. Je to bezpečný způsob, jak poslat vše, co uznáváte sami za vhodné. Vyzkoušejte tento moderní způsob i vy, nejenom, že vám to přinese finanční úsporu, taky ušetříte spoustu času, co se týká samotného balení. Předmět totiž stačí jednoduše vložit dovnitř, zalepit, a je to. Není potřeba složitě vyplňovat krabice a lepit je tak, aby po cestě nepřišly k újmě.

4 roky ago