Vířivka aneb nejen efektivní účinek na zdraví

Vlastní vířivka je neocenitelnou záležitostí, které se nelze nasytit. Vířivku si budete užívat a těšit se z ní permanentně. Samotný pobyt ve vířivce je doslova léčivým balzámem na tělo i duši. A co více si přát, než dostatečný komfort v pohodlí domova. Díky užití si vlastní vířivky tak lze se maximálně uvolnit, regulovat napětí i stres. Při pravidelném využívání domácí vířivky tak lze dosáhnout mnohem lepší psychické balance.
černoši ve vířivce
Vířivka je ideální variantou a lze ji tak použít i místo venkovního bazénu. Však i aktuálně stále více se stává oblíbenou. A čím dál více českých rodin zvažuje pořízení vířivky před pořízením zahradního bazénu. Však co si více přát, než možnost koupání i venku bez závislosti na venkovní teplotě. Vířivka zaujme svými benefity. Nicméně i zde je třeba se adekvátně starat o vodu a udržovat ji čistou

Proč preferovat vířivku před bazénem?

  1. Uvolnění svalů i kloubů– v rámci pobytu ve vířivce dochází k velmi efektivnímu uvolnění svalstva i kloubů. Je to díky masážním tryskám, které jsou uzpůsobeny a nastaveny tak, aby došlo k namasírování především nejvíce namáhané části lidského těla. Faktem rovněž je, že voda má nadlehčující schopnost, z tohoto důvodu je velmi příznivý pobyt ve vířivce pro klouby.

  1. Působení proti stresu– pobyt ve vířivce je jeden z nejúčinnějších způsobů v rámci relaxace a užití si maximálního komfortu. Účinky teplé vody, bublinky, vodní proudy velmi příznivě působí na tělo i duši. Tím tak dochází k účinné relaxaci a odbourání stresu i napětí. Vířivka je přínosná a osvědčeným pomocníkem při problémech se spánkem, při bolestech hlavy, depresi apod.

vodní vír

  1. Efektivita a rozsah možnosti využití– jádrem fungování vířivek je hydroterapie. Což má velmi pozitivní účinek na fyzickou stránku. Vířivka pomůže i při problémech se zády. Stačí jen relaxovat ve vířivce, užít si aktivní vodní proudy. Vše má velmi významný vliv na lidské tělo a pomůže od bolesti. Pobyt ve vířivce je doporučován i při problémech, jako je například artritida či revmatismus. Celkově je velmi účinná pro lidský pohybový aparát. Vířivka díky hydroterapii tak má význačný blahodárný vliv i na psychickou stránku neboli duši člověka.Vířivku je možno ovládat dálkovým ovladačem a tím tak díky dotykovému displeji si volit intenzitu proudů, bublinek, světla.


  1. Vířivka je adekvátní i pro děti– vaše ratolest si může užít s vámi pobyt ve vířivce, který je tak pro děti velmi vítanou nevšední zábavou. Teplotu vody ve vířivce je možno regulovat. K dostání jsou i vířivky umožňující snadnější vstup, což je výhodné právě pro děti. Avšak nikdy nenechávejte děti ve vířivce samotné, bez dozoru dospělé osoby.


7 měsíci ago